Головна | Мій профіль | Вихід| Вхід                   УВАГА ! Сайт перинатального центру змінюється та переїжджає на інший ресурс. Нова адреса https://mid.te.ua


Групи

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Flag Counter
Головна » 2020 » Січень » 21 » Антикорупційна програма перинатального центру на 2020 рік
18:18
Антикорупційна програма перинатального центру на 2020 рік

АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА

Комунального некомерційного підприємства

Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр “Мати і дитина

Тернопільської обласної ради,

спрямована на запобігання корупційним діянням

та правопорушенням на 2020 рік

 

 

1. Медичному директору Якимчук В.Д.,заступнику генерального директора Пилипіву І.З., завідувачам відділень: Муляру М.Ф., Васьковець С.З., Грабчак І.Л., Тєпцовій І.С., Скубенко Н.В., Волошину В.Г., Жиляєву М.М., Кашубі П.В., Гавліч О.Є., Небесьо Т.А., Малевич О.О., Куценко А.В. головному бухгалтеру Чапельській О.П., зав.орг.метод. відділом Колос Л.В., головній акушерці Медведєвій І.В. здійснювати повсякденний контроль за додержанням вимог законодавства щодо запобігання та протидії корупційним діянням.

Протягом 2020 року

2. Вживати заходів щодо недопущення поборів, неправомірної вигоди, неуважного ставлення до хворих, дотримання правил деонтології та медичної етики, зловживання службовим становищем медичними працівниками. У разі виявлення правопорушення своєчасно повідомляти адміністрацію та негайно інформувати управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Завідуючі відділеннями

Протягом 2020 року

3. Забезпечувати ефективну роботу прийому громадян з метою поліпшення реалізації конституційного права громадян на звернення, своєчасного та належного реагування на обґрунтовані факти щодо порушення вимог законодавства про боротьбу з корупцією, вживати заходів щодо недопущення порушення Закону України “Про звернення громадян”.

Протягом 2020 року

Сторож Н.В.

Якимчук В.Д.,

Стус Н.Л.

4. Систематично проводити бесіди-консультації щодо дотримання конституційного права громадян на звернення, роз’яснення норм чинного законодавства, щодо порядку розгляду пропозицій, заяв, скарг, які надходять від громадян, строків та порядку прийняття по них рішень та їх оскарження, висвітлення заходів запобігання та протидії корупції на тематичному стенді з метою інформування медичних працівників та громадян.

Протягом 2020року

Стус Н.Л.

5. В план роботи лікувального закладу внести питання щодо запобігання корупційним діянням.

Протягом 2020р.

Зав.оргметод.

відділом Колос Л.В.

6. Розглядати кожен факт вчинення особою корупційного діяння та приймати відповідне рішення згідно чинного законодавства.

Стус Н.Л.

При вчиненні корупційного правопорушення

7.Проводити щоквартальну подачу фінансово-економічної звітності про діяльність закладу в УДКС України в Тернопільській області.

Щоквартально

головний бухгалтер

8.Здійснення контролю щодо ефективності використання медикаментів, обладнання та апаратури, закуплених за бюджетні кошти.

Протягом 2020року

зав.відділеннями,

ст.акушерки,

головна акушерка

9.Двічі на рік заслуховування виконання плану антикорупційної програми на медичних нарадах.

Січень, червень 2020р.

Стус Н.Л. Колос Л.В.

10. Забезпечення виконання вимог наказу МОЗ України від 02.06.2016 року № 509 “Про здійснення заходів з контролю використання лікарських засобів та медичних виробів, закуплених за бюджетні кошти”, членам тендерного комітету підвищувати свій професійний рівень шляхом участі у семінарах.

Головний бухгалтер, секретар

тендерного комітету протягом 2020р.

11. Відповідно до вимог ст.45 Закону України “Про запобігання корупції” суб’єкту декларування уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування щорічно до 01.04.2018 року заповнювати та подавати на офіційний веб-сайт Національного агентства з питань запобігання корупції, декларацію за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції.

До 01.04.2020року головний лікар

12. Забезпечувати виконання заходів щодо запобігання можливим фінансовим правопорушенням та контролювати збереження державного майна у відділеннях.

Протягом року ст.медичніні сестри,

ст.акушерки відділень

13. Висвітлювати заходи щодо запобігання та протидії корупції на офіційному веб-сайті з метою інформування громадськості області.

Постійно протягом 2020року

14. Згідно з вимогами Закону України “Про запобігання корупції” забезпечувати подання посадовим особами відомостей про працюючих в установі близьких осіб та подальшу регулярну актуалізацію такої інформації стосовно близьких осіб уже працюючих посадових осіб юридичної особи публічного права.

Постійно протягом 2020 року

інспектор відділу кадрів

15.Вживати заходи щодо запровадження дієвого механізму зворотного зв’язку з громадськістю щодо повідомлень про виявлені факти корупційних правопорушень у лікувальному закладу.

Стус Н.Л.

Постійно протягом 2020 року

16.Скласти списки осіб, які працюють в зоні підвищеного ризику проявів корупції в ТОКПЦ “Мати і дитина”.

до 01.02.2020 року

Стус Н.Л.

17. Щорічно проводити регулярну оцінку корупційних ризиків.

до 01 лютого Стус Н.Л.

18. Антикорупційну програму обговорити з працівниками лікувального закладу. Текст антикорупційної програми розмістити у відкритому доступі для працівників перинатального центру.

Стус Н.Л. до 01.04.2020р.

19. Положення антикорупційної програми включити до Правил внутрішнього трудового розпорядку юридичної особи.

Стус Н.Л. до 01.03.2020року

20. Провести в структурних підрозділах перинатального центру заняття щодо дотримання норм професійної етики, медичної деонтології, прав та обов’язків працівників.

Завідувачі відділеннями,

Стус Н.Л., старші акушерки,

медичні сестри відділень

21. Уповноваженій особі з антикорупційної діяльності підвищувати свою кваліфікацію у сфері запобігання та протидії корупції шляхом участі у семінарах, нарадах тощо.

Стус Н.Л. протягом року

Переглядів: 465 | Додав: Andrew | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar