Головна | Мій профіль | Вихід| Вхід                   УВАГА ! Сайт перинатального центру змінюється та переїжджає на інший ресурс. Нова адреса https://mid.te.ua


Групи

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Flag Counter


Організаційно-методичний відділ з кабінетом статистики

 

         Завідувач відділу Колос Людмила Василівна, лікар вищої кваліфікаційної категорії, головний позаштатний спеціаліст з інформаційно-аналітичного забезпечення в акушерстві та гінекології Департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА.

 

         Відділ створено в 2008 році з моменту реорганізації пологового будинку в Тернопільський обласний перинатальний центр «Мати і дитина»

з метою:

  • забезпечення організаційно-методичної роботи в акушерсько-гінекологічних стаціонарах районів області;
  • забезпечення потреб керівників та медичних працівників в медико-статистичній плановій та оперативній інформації для управлінської та трудової діяльності про стан здоров’я жіночого населення та новонароджених.

 

     Працівники відділу здійснюють статистичну обробку інформації про роботу перинатального центру та первинної медичної документації з усіх структурних підрозділів закладу. Також проводять збір інформації від закладів охорони здоров’я Тернопільської області по акушерсько-гінекологічній, неонатологічній службах для складання статистичної звітності до обласного інформаційно-аналітичного центру та МОЗ України.

 

   У відділі працюють медичні статистики:

Бірченко Євгенія Саввівна  

Левченко Тетяна Борисівна