ВІДДІЛ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ ТА ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ

     Відділ анестезіології та інтенсивної терапії Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина» є організаційно-методичним центром служби анестезіології в акушерстві та гінекології в Тернопільській області.

     Колектив відділу налічує 44 працівники.

Завідувач відділу

Муляр

Микола Феодосійович

 

Cтарша медична сестра

Дацків

Людмила Вадимівна

 

Відділ виконує наступні організаційні завдання:

• удосконалюємо роботу відділень анестезіології та інтенсивної терапії в акушерстві та гінекології в районах області;

• забезпечуємо впровадження нових методів анестезії та інтенсивної терапії в акушерстві та гінекології в практичну роботу відділень районів області;

• проводимо обласні науково-практичні конференції для лікарів та медичних сестер з найважливіших професійних питань анестезіології та інтенсивної терапії в акушерстві та гінекології;

• забезпечуємо цілодобове чергування високоспеціалізованої виїзної консультативної бригади перинатального центру по екстреній медичній допомозі в райони області та лікувальні заклади обласного центру.

Лікувальна робота  у стінах перинатального центру:

     Особливість щоденної роботи – високоспеціалізована анестезіологічна допомога та інтенсивна терапія в акушерстві та гінекології по забезпеченню найсучасніших перинатальних технологій.

     Відділ анестезіології та інтенсивної терапії – місце концентрації важкохворих вагітних та породіль з усіх лікувальних закладів Тернопільської області. Така специфіка дозволяє виробляти та застосовувати найсучасніші схеми лікування найважчих акушерських та гінекологічних патологій, що робить досвід роботи відділення унікальним.

     Пріоритетом роботи відділу – є знеболювання нормальних та патологічних пологів найсучаснішими світовими анестезіологічними методиками. За останні 8 років кількість знеболювань пологів збільшено у кількасот разів (!). Важливим є те, що сучасна організація ведення таких пологів, дозволяє уникати ускладнень як зі сторони матері, так і зі сторони дитини.

     Ще одним із найважливіших напрямків роботи відділу – є забезпечення кесаревих розтинів епідуральною анестезією, що дозволяє максимально знизити перинатальні втрати. Кількість вагітних, яким проведено епідуральну анестезію під час кесаревого розтину, щороку зростає. Під час проведення цих методик нами використовуються найсучасніші досягнення як провідних фахівців з Києва, так і закордонних спеціалістів, що дозволяє уникати ускладнень у матері та у новонародженого.

     Працівники відділу керуються у своїй повсякденній роботі професійним виконанням своїх обов’язків та чуйним ставленням до пацієнтів.

     Вважаємо, що найкращою оцінкою нашої роботи є добра думка про наш заклад наших пацієнтів.

Лікарі ординатори:

Процьків Остап Іванович

Кот Андрій Андрійович

Горіневський Віктор Володимирович

Панас Петро Михайлович

Стрільбицький Віктор Петрович

Сокіл Володимир Володимирович

Тріщук Володимир Іванович

Яворський Сергій Васильович

Крива Ірина Вікторівна

Михальчишин Артем Григорович