АДМІНІСТРАЦІЯ ПЕРИНАТАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

Головний лікар

к.мед.н  Куценко

Віктор Васильович

(0352) 526690

 

           Закінчив Тернопільський державний медичний інститут в 1982 році. Починав роботу в пологовому будинку практичним лікарем в 1986 році. Має великий досвід роботи в пологовій залі, володіє високою оперативною технікою акушерських та гінекологічних операцій. Кандидат медичних наук з 1995 року, лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії.

           В 1998-2003 роках працював головним спеціалістом акушером-гінекологом Обласного управління охорони здоров’я. Доклав багато зусиль для розвитку акушерсько-гінекологічної служби Тернопільської області.

           На посаді головного лікаря – з листопада 2003 року.

           Автор більше 50 друкованих праць. Неодноразово його діяльність було відзначено грамотами МОЗ України, обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради.

           В 2012-2013 роках пройшов спеціалізацію (18-місячна очно-заочна форма навчання) на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика з фаху «Організація управління охороною здоров’я» для керівників управлінь охороною здоров’я і медичних закладів ІІІ рівня.

Заступник головного лікаря
з медичної частини

 

Якимчук

Валентина Дмитрівна

(0352) 525129

 

           Закінчила Тернопільський державний медичний інститут в 1980 році.  Розпочала роботу в нашому закладі з 1984 року лікарем-ординатором. Успішно працювала в усіх акушерських та гінекологічних відділах. На посаді заступника головного лікаря з медичної частини з 1998 року. Акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії.

           Досвідчений фахівець, прекрасно володіє технікою акушерських та гінекологічних операцій. Як організатор завжди сприяє впровадженню новітніх технологій в роботі перинатального центру, особливо акушерських відділів. Очолює Комісію з інфекційного контролю. Організовує та контролює регулярне навчання медичного персоналу, підвищення його фахового рівня (проведення семінарів-тренінгів, лекцій, тренінгів «ургентний дзвінок»). Проводить контроль якості лікувально-діагностичного процесу, якості ведення медичної документації. Перинатальний центр є базою підготовки інтернів акушерів-гінекологів, навчанням і роботою яких керує Валентина Дмитрівна.

           Неодноразово була відзначена грамотами МОЗ України (в 2003 та 2007 роках), обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради.

Заступник головного лікаря
з господарської частини

Пилипів

Іван Зеновійович

 

Головна акушерка

Медведєва

Ірина Василівна

(0352) 250794

 

           Закінчила Чортківське медичне училище в 1977 році (акушерська справа) та Тернопільську державну медичну академію ім. І.Я.Горбачевського в 2001 році (бакалавр медицини). З 1979 року працювала акушеркою пологового блоку обсерваційного відділу Тернопільського пологового будинку. На посаді головної акушерки закладу з 1996 року.

           Є головою сестринської ради, головою осередку асоціації медичних спеціалістів ТОКПЦ «Мати і дитина». Керує роботою середнього та молодшого медичного персоналу, проводить регулярні навчання з працівниками, контролює належне дотримання стандартів та вимог наказів МОЗ України по санітарно-епідемічному режиму. За сприяння головної акушерки щорічно 12 травня в перинатальному центрі урочисто відзначається Міжнародний день медичної сестри.

          Автор перших в області «Стандартів роботи молодших медичних спеціалістів», виданих в 2010 та 2014 роках.

          В 2002 році присвоєно звання «Заслужений працівник охорони здоров’я України». Нагороджувалась грамотою МОЗ України (в 2013 році), грамотами обласної держадміністрації, Департамента охорони здоров’я.

Головний бухгалтер

Ляшок

Неля Василівна

(0352)525998
 

     Працює в закладі з 1986 року. Має великий досвід роботи.

     З 1986 року по 2003 рік – заступник головного бухгалтера.

     З 2003 року – головний бухгалтер.

     Ветеран праці.

Інспектор з кадрів

Подсаднюк

Світлана Іванівна

(0352)253875
 

 

     Стаж кадрової роботи в медичному закладі 35 років.

     Ветеран праці.

Юрист

Стус

Наталія Леонідівна

(0352)253875
 

     Працює в закладі з 1997 року на посаді юриста. Має вищу юридичну освіту. Закінчила Львівський національний університет ім. Івана Франка.

     Здійснює захист правових інтересів перинатального центру. Проводить консультативно-роз’яснювальну роботу з пацієнтками, що належать до соціально незахищених верств населення. Співпрацює з Тернопільським міським та районними центрами соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.