Головна | Мій профіль | Вихід| Вхід                   УВАГА ! Сайт перинатального центру змінюється та переїжджає на інший ресурс. Нова адреса https://mid.te.ua


Групи

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Flag Counter


ВІДДІЛ ПАТОЛОГІЇ ВАГІТНОСТІ

     Відділ патології вагітних приймає на лікування майбутніх мам з різноманітною складною акушерською патологією в термінах вагітності більше як 22 тижні: загроза передчасних пологів, підвищення артеріального тиску та набряки, порушення функції плаценти, затримка росту внутрішньоутробного плода, передлежання плаценти, багатоводдя і маловоддя, багатоплідна вагітність, наявність рубців на матці та інші. Вагітних готують до успішного розродження як природним шляхом, так і шляхом кесарського розтину (при наявності медичних показань для здійснення такої операції).

    Проводяться наступні обстеження:

  • повний об’єм лабораторних аналізів;
  • обстеження на перинатальні TORCH-інфекції;
  • КТГ – кардіотокографія (запис серцебиття) плода;
  • УЗД вагітності з проведенням доплерометрії кровоплину в судинах пуповини та внутрішньоутробного плода;
  • біофізичний профіль плода;
  • ЕКГ – електрокардіографія вагітної.

     Вагітних консультують суміжні спеціалісти перинатального центру: терапевт, кардіолог, невролог, уролог. При потребі консультації проводять фахівці Тернопільської університетської лікарні.

     Медичний персонал відділу працює на основі прогресивних перинатальних технологій. Здійснюється підготовка вагітних до сімейних пологів, раннього початку грудного вигодовування. Проводяться заняття в Школі відповідального батьківства, де з майбутніми мамами працюють лікарі акушери-гінекологи відділу та практичний психолог Тимчак Алла Михайлівна.

     При лікуванні вагітних у відділі дотримуються сучасних європейських підходів по зменшенню медикаментозного навантаження на організм майбутньої мами і дитини.  

     Операція кесарського розтину здійснюється за новітніми методиками, практикується накладання косметичного шва. Поки маму оперують, новонароджений малюк лежить на грудях у щасливого батька, відбувається такий необхідний для маляти контакт «шкіра-до-шкіри».

     Знеболення кесарських розтинів проводиться різними методами, в тому числі епідуральною анестезією, якою майстерно володіють наші анестезіологи.

Завідувач відділу 

Жиляєв

Микола Миколайович

лікар акушер-гінеколог 

вищої кваліфікаційної категорії

 

Старша акушерка 

Білецька

Лілія Василівна

вища кваліфікаційна категорія (акушерська справа)

Лікарі ординатори:

Дячок Ігор Михайлович

Тутік Олександр Ігорович

Базян Ірина Георґіївна