Головна | Мій профіль | Вихід| Вхід                   УВАГА ! Сайт перинатального центру змінюється та переїжджає на інший ресурс. Нова адреса https://mid.te.ua


Групи

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Flag Counter


VIII. Громадське та культурне життя.

 

     Життя колективу пологового будинку завжди було цікавим і насиченим. Активно працювала профспілкова організація, яку в різні періоди очолювали Матвєєва Таміла Іванівна, Яковенко Анатолій Андрійович, Береза Василь Павлович (чинний голова профспілки). Співробітники в 70-х, 80-х, 90-х роках брали активну участь в громадському житті. На першості з різних видів спорту обласної ради профспілок медичних працівників призові місця неодноразово здобували Мацюк Олександр Гаврилович, Порохняк Орест Ярославович, Ніхотін Анатолій Іванович, Панас Петро Михайлович, Горчеєв Анатолій Михайлович, Медведєва Ірина Василівна, Береза Василь Павлович, Потапчук Людмила Василівна.

     Хор пологового будинку особливого розквіту досягнув в 70-х роках, виступав на обласних конкурсах, здобував призові місця.

     В колективі пологового будинку проводились дуже цікаві заходи: конкурси «Кращий за професією» серед акушерок і медичних сестер, серед сестер-господинь, а також буфетниць. В цих конкурсах брав участь весь колектив, кожен відділ був «групою підтримки» одного з конкурсантів, все супроводжувалось дотепними виступами художньої самодіяльності, піснями, танцями, сценками.

 

 

     В професійне свято, День медичного працівника, вшановували ветеранів, колективом відпочивали за межами міста, їздили на екскурсії, в Карпати іт. д. Ця традиція збереглась і донині.

     З 2005 році в колективі утворилась незалежна профспілкова організація, членами якої стали переважно працівники анестезіологічного відділу, а головою — Артимович Андрій Іванович. З 2008 року головою незалежних профспілок обрано Стрельбіцького Віктора Петровича, в теперішній час їх очолює Крива Ірина Вікторівна.

 

 

 

 

 

 

далі