Головна | Мій профіль | Вихід| Вхід                   УВАГА ! Сайт перинатального центру змінюється та переїжджає на інший ресурс. Нова адреса https://mid.te.ua


Групи

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Flag Counter


ВІДДІЛ ПРЕНАТАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ

     Відділ пренатальної діагностики є структурним підрозділом ТОКПЦ «Мати і дитина».

     Для  повноцінного використання наявної апаратури робочий час у відділі триває з 8:00 до 20:00 при шестиденному робочому тижні та цілодобовій ургенції .

     У відділі працює  5 лікарів,  2 медичні сестри та молодша медична сестра, які повністю забезпечують його функції .

     Завідувач відділу - Малевич Оксана Олегівна, лікар вищої кваліфікаційної категорії, головний позаштатний спеціаліст з ультразвукової діагностики  в акушерстві та гінекології Департаменту охорони здоров`я Тернопільської обласної державної адміністрації.

     Запис на прийом проводиться старшою медичною сестрою Влох Наталією Василівною (вища кваліфікаційна категорія - сестринска справа)

з 9.00 до 15. 00 (крім суботи і неділі) за телефоном (067)353-30-92.

     У відділі працюють висококваліфіковані спеціалісти, які мають відповідну підготовку для проведення ультразвукових досліджень в акушерстві та гінекології. Це лікарі вищої кваліфікаційної категорії Юзчишин А.С., Велещук Р.П., лікар другої кваліфікаційної категорії Савка І.З. та лікар-спеціаліст Куценко І.В.

     Відділ оснащено сучасними ультразвуковими апаратами. Ультразвуковий апарат експертного класу «Aplio -MX» (фірми  «Toshiba Medical System», Японія) найкраще вирішує діагностичні проблеми і відповідає  найвищим  вимогам  стандартів якості зображення та безпеки використання.

     Цей багатофункціональний ультразвуковий апарат використовується в акушерстві, урології, гастроентерології, гінекології, онкології, ендокринології, неонатології та для проведення  пункційно-біопсійних  досліджень. Всі необхідні обстеження проводяться в повному об’ємі і відповідно до стандартів  якості. Апарат  укомплектований 4 датчиками, технічні характеристики яких дозволяють проводити різноманітні обстеження. Застосування  датчика  об`ємної (4-D) реконструкції  дозволяє побачити всі деталі плода, отримати будь-який "зріз" його тіла, коли це не вдається при двовимірній ехографії. Особливо  це допомагає  у проведенні пренатальної ехо-кардіографії  плода. Даний метод має першочергове значення для уточнюючої та диференціальної діагностики при селективному  ультразвуковому скринінгу вагітних.  Апарат  укомплектований вагінальним датчиком, який використовується  для  проведеня першого скринінгового огляду в 11-13 тижнів, коли визначаються маркери хромосомних захворювань. Для проведення ультразвукового скринінгу і спеціалізованих досліджень у новонароджених використовується апарат «My Lab»( фірми «Esaot», Італія). Інші ультразвукові апарати використовуються для обстеження важкохворих та для ургентних консультацій у відділах перинатального центру.

     Наявна ультразвукова апаратура використовується не тільки для пацієнтів нашого закладу, а також для проведення  скринінгу на вроджені вади і спадкові захворювання вагітним з районів області (згідно наказу Департаменту ОЗ №463 від 01.11.2011р), моніторингу внутрішньоутробного стану плода (проведення доплерометричних обстежень,  визначення його біофізичного профілю), проведення  пренатальної ехокардіографії та інших спеціальних досліджень в акушерстві.

 

 

 

Лікарі ординатори:

Велещук Ростислав Петрович

Юзчишин Анатолій Степанович

Савка Ігор Зиновійович

Куценко Ірена Вікторівна