Головна » 2016 » Серпень » 12 » Моніторинговий візит національного експерта по грудному вигодовуванню
10:23
Моніторинговий візит національного експерта по грудному вигодовуванню

     6 липня 2016 року в Тернопільському обласному клінічному перинатальному центрі «Мати і дитина» відбувся моніторинговий візит національного експерта по грудному вигодовуванню, завідувачки Організаційно-методичного моніторингового центру в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» (м. Київ) Лідії Володимирівної Романенко.

     Це була довгоочікувана подія, до якої ретельно готувались як медичні працівники, так і пацієнти. Мета візиту – оцінка закладу на підтвердження статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини».


     Слід пригадати, що наш заклад приєднався до цієї чудової ініціативи ЮНІСЕФ одним з перших в Україні і отримав статус «Лікарня, доброзичлива до дитини» в 2003 році. У 2007 проводилася повторна оцінка, а в 2010 – перший моніторинговий візит.


     Протягом років в перинатальному центрі не лише дотримуються всіх 12 принципів підтримки грудного вигодовування, а й активно впроваджують сучасні перинатальні технології, найновіші досягнення в акушерській галузі.


     Моніторинговий візит 2016 року продемонстрував відкритість та доброзичливість колективу ТОКПЦ «Мати і дитина» до матерів, до дітей, до сім’ї.

Переглядів: 247 | Додав: Andrew | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar