Головна » 2015 » Березень » 18 » Запрошуємо взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання репродуктивної медицини»
01:43
Запрошуємо взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання репродуктивної медицини»

     Пропонуємо взяти участь в одній з головних подій року для акушерів-гінекологів України - науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання репродуктивної медицини», яка відбудеться 26-27 березня 2015 р. у м.Дніпропетровськ під егідою Міністерства охорони здоров'я України, ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України», Національної Академії медичних наук України.

     У конференції передбачається участь більше 600 прогресивних лікарів акушерів-гінекологів з усієї України, ближнього і далекого зарубіжжя з метою обміну досвідом та вироблення стратегії поліпшення репродуктивного здоров'я населення України. Вам буде надана в різних форматах прекрасна можливість спілкування з учасниками конференції, зміцнити дружні контакти і придбати нових сподвижників ваших ідей.

Переглядів: 220 | Додав: Andrew | Рейтинг: 2.0/2
Всього коментарів: 0
avatar