Головна » 2016 » Травень » 22 » Віктор Шафранський відвідав Тернопільський обласний перинатальний центр
17:18
Віктор Шафранський відвідав Тернопільський обласний перинатальний центр

     Віктор Шафранський відвідав Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр "Мати і дитина".


     Перебуваючи на Тернопіллі, в.о. Міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський відвідав Тернопільський обласний перинатальний центр з метою вивчення ситуації із завершенням його оновлення і реконструкції.

     Керівництво області (голова ОДА Степан Барна та голова обласної ради Віктор Овчарук), начальник управління охорони здоров’я області Володимир Богайчук разом із колективом перинатального центру «Мати і дитина» продемонстрували обсяг і якість виконаних на даний час робіт, а також розповіли про проблеми, які ще потрібно вирішити, на які необхідне відповідне фінансування, а також втручання Міністерства.

     Окрім завершення ремонту, потрібно отримати частину обладнання, без якого не може повноцінно працювати відділення реанімації та інтенсивної терапії. Важливо і те, що заклад повинен відповідати третинному рівню надання медичної допомоги, оскільки 75% жінок, які поступають у перинатальний центр, із районних центрів і 25% - із м. Тернополя. Віктор Шафранський оглянув нові палати спільного перебування матері і дитини, палати для ведення партнерських пологів і разом з головою ОДА Степаном Барною привітав молодих мам із народженням малюків.
 

Переглядів: 220 | Додав: Andrew | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
avatar