Головна » 2018 » Серпень » 1 » Тиждень підтримки грудного вигодовування
09:13
Тиждень підтримки грудного вигодовування

   В середу на Тернопільщині стартує тиждень підтримки грудного вигодовування

   З 1 по 7 серпня у рамках Всесвітнього тижня грудного вигодовування у Тернопільській області триватиме Тиждень підтримки грудного вигодовування «Підтримаємо грудне вигодовування разом».

   У четвер, 2 серпня, за адресою м. Тернопіль вул. Замкова 10 ,(КЗТОР «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина») у виписній кімнаті відбудеться круглий стіл і прес – конференція УОЗ ТОДА із засобами масової інформації. Початок о 11.00 год.

   5 серпня о 16:00 сімейне свято «Грудне вигодовування – основа життя»! Свято відбудеться в рамках Всесвітнього тижня на підтримку грудного вигодовування у холі ТРЦ "Подоляни" та за підтримки Центру здоров'я м.Тернопіль та МБФ "Дар життя". У програмі свята:

- навчання

- обмін досвідом

-конкурси

- подарунки

   Щорічна літня акція «Тиждень підтримки грудного вигодовування» в усьому світі проводиться починаючи з 1-го серпня. Дата проведення «Тижня підтримки грудного вигодовування» обрана невипадково, цього дня в 1990 році була прийнята Декларація про захист, заохочення та підтримку грудного вигодовування. Цю Декларацію підписали 32 країни і 10 агентств ЮНІСЕФ. Проходить ця акція під егідою WABA - Міжнародного Союзу, що об’єднує організації та приватних осіб, які вірять у право матері на годування дитини грудьми і право дитини харчуватися материнським молоком. Ця організація присвячуює свою роботу захисту, освіті і підтримці цих прав. WABA працює в тісному співробітництві з ЮНІСЕФ. Всесвітня акція «Тижня підтримки грудного вигодовування» була задумана як один із стратегічних методів популяризації та підтримки природного вигодовування дітей, для пожвавлення і відновлення, в умовах втраченої традиції - годувати діток грудьми.

Переглядів: 19 | Додав: Andrew | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar