Головна » 2016 » Лютий » 18 » Підсумкова медична рада 05.02.2016
12:39
Підсумкова медична рада 05.02.2016

Підсумкова медична рада за 2015 рік    

     Згідно плану основних організаційних заходів, 05 лютого 2016 року в Тернопільському обласному клінічному перинатальному центрі «Мати і дитина» відбулася підсумкова медична рада, присвячена підсумкам роботи закладу в 2015 році.

     У медичній раді взяли участь директор департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Володимир Григорович Богайчук; головний спеціаліст акушер-гінеколог департаменту, кандидат медичних наук Олексій Олексійович Федченко; представники та керівники всіх структурних підрозділів ТОКПЦ «Мати і дитина» на чолі з головним лікарем, кандидатом медичних наук Віктором Васильовичем Куценком.

     На медраді заслуховувалися виступи заступника головного лікаря з медичної частини В. Д. Якимчук та завідуючих відділень. Головний лікар, кандидат медичних наук В. В. Куценко ознайомив присутніх із результатами системного аналізу діяльності ТОКПЦ «Мати і дитина» в минулому році, висвітлив здобутки і проблеми, окреслив перспективи подальшої діяльності закладу.

 

 

 

 

 

 

     Директор департаменту В. Г. Богайчук привітав колектив із успішним закінченням 2015 року.

      Також висловився щодо необхідності пошуку додаткових джерел гуманітарної допомоги та пообіцяв підтримку в вирішенні існуючих проблем.

Переглядів: 279 | Додав: andrewkutsenko | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar