Головна » 2017 » Січень » 31 » Канада передала Україні 10 машин швидкої допомоги
13:10
Канада передала Україні 10 машин швидкої допомоги

   27 січня 2017 р. на Михайлівській площі у Києві відбулася передача від Канади Україні 10 машин швидкої допомоги. Захід відбувся в рамках святкування 25-ї річниці канадсько-українських дипломатичних відносин. Передав автомобілі посол Канади в Україні Роман Ващук.

 
   «Кошти на ці швидкі були зібрані по всій Канаді, підготувати до українських стандартів їх допомагали у п'яти провінціях. Свої зусилля до цього доклали сотні людей з громадянського суспільства, провінційних урядів і федерального уряду. «Швидкі» призначені для лікарень від Луганська до Чернівців, тобто зі сходу на захід, знову ж таки, як і в нас від заходу на схід збиралися кошти на них. Тож це подарунок всієї Канади для всієї єдиної України», — сказав п. Ващук. Також посол повідомив, що загальна вартість авто становить близько 400 тисяч доларів, вони були в користуванні не довго і повністю були відновлені канадськими компаніями.


   Головний лікар Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина» канд. мед. наук Віктор Куценко приклав максимум зусиль, щоб налагодити співпрацю з представниками канадської сторони. Результатом її стала передача закладу одного з реанімобілів.
Щиро дякуємо усім, хто сприяв цій добрій справі!

 

Переглядів: 454 | Додав: Andrew | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 0
avatar